RSS
wtorek, 30 lipca 2013
Ekologiczne kosmetyki

Współcześnie coraz częściej przywiązujemy wagę do zagadnień ekologicznych. Na rynku jest dostępnych wiele różnorodnych kosmetyków, które są organiczne i naturalne.

Niektóre kosmetyki tradycyjne zawierają szkodliwe składniki, takie jak PEGi, aluminium, parabeny czy też nawet pochodne ropy naftowej. 

Według badań, substancje naturalne zawarte w kosmetykach są lepiej przyswajane i tolerowane przez skórę aniżeli elementy syntetyczno - chemiczne.

 

kosmetyki naturalne

poniedziałek, 09 sierpnia 2010
Ekologiczne buty

Taiwan słynie z tego, iż jest światowym liderem w innowacjach. 50-letnia Colin Lin z Taiwanu wpadła na pomysł tworzenia ekologicznych butów z papieru z recyclingu. Produkuje również torebki ekologiczne. Jej buty są chętnie kupowane przez przyjaznych ekologicznie wielbicieli ze Stanów Zjednoczonych, jak i Europy. Wytworzenie 1 ekologicznej pary obuwia zajmuje 3-4 godziny a koszt kształtuje się między $100 a $150. Torebki są nieco droższe, ponieważ ich ceny sięgają nawet $260.

Ekologia wnika również w ekskluzywny świat mody. Nie tylko odizolowani ekolodzy próbują coś zrobić dla naszego środowiska, ale i projektanci mody.

ekologiczne buty

czwartek, 20 maja 2010
Dead fish on the shore

Look at the picture and imagine your stay at the seaside...

 

 

dead-fish

 

 

08:43, ewebprojects
Link
 
1 , 2 , 3

Możesz zarobić nawet 1000 złotych na swojej stronie www - sprawdź jakie to proste!

informacje z Polski
Fotografia Ślubna Olsztyn Fotografia Ślubna Olsztyn
pogotowie kanalizacyjne warszawa